0800 331 261

Безкоштовно по Україні

Протидія рейдерським атакам
Протидія рейдерським атакам

Протидія рейдерським атакам

Рейдерські захоплення — все ще реальність для України, на жаль. Середній та малий бізнес як і раніше зазнає атак з боку нелегітимних осіб. Вони, як правило, домагаються своїх цілей через неграмотність підприємців в сфері юриспруденції та незнання дій в сформованих ситуаціях.

 

Види рейдерських атак:

 

  • шантаж, підкуп, підробка документів і силові методи впливу на підприємця,

  • підробка посадових осіб компанії в документах, спроба поглинути підприємство,

  • поглинання компанії шляхом злиття — банкрутство або цілеспрямована перевірка контролюючими органами.

 

Рейдерські атаки проявляються у вигляді шахрайства, психологічного тиску і погроз, силових атак і проведення банкрутства, у впливі за допомогою органів влади та придбанні акцій, зміні керівництва нелегітимним шляхом та таких же спробах приватизації. На жаль, сьогодні часто поширене явище — «чорне рейдерство». Це — протиправні кримінальні захоплення приватної власності з зацікавленістю безпосередньо в нерухомості, вкрай рідко — в самому бізнесі.Наша компанія надає комплексну послугу протидії рейдерським атакам як на юридичному, так і на фізичному рівні. У разі потреби ми відправляємо групу швидкого реагування, яка затримує правопорушників до моменту прибуття адвокатів.

Для детальної консультації з питань боротьби з рейдерськими захопленнями в Україні ви завжди можете звернутися до нас по телефону.