0800 331 261

Безкоштовно по Україні

Ростислав Бондар: про охорону в Україні, карантин та виховання себе

10 квітня 2020

photo 2020 04 10 20.00.42

Ростислав — засновник National Security. Обговорили специфіку охоронного бізнесу, вплив карантинних заходів на країну та народ, особисті якості для підприємця і себе самого як чоловіка.

 

Про початок шляху в сфері та її теперішнє

 

Сфера охорони і юриспруденції мене захопила ще з дитинства. Я тоді приходив до батьків в офіс і цікавився, здебільшого, правовим напрямком в компанії. Подорослішавши, почав рухатися на різні посади, щоб по-максимуму зануритися в усі складові професії та сфери в цілому. Все дитинство і юність я бачив охорону багатих людей. Це завжди були хлопці зі спортзалу, без спеціального навчання і підготовки. Тоді-то я і задумався про створення власної компанії, зі своїм автопарком і послугою трансферу з охороною.

 

Охоронний бізнес в Україні — одночасно і затребуваний, і дуже складний процес. Основна проблема — в труднощі сприйняття потреби. Люди часто відмовляються платити за охорону свого життя або майна, поки не трапиться реальна загроза або біда. Поки все добре і гладко — багато хто не хоче витрачати на безпеку гроші.

 

photo 2020 04 10 20.00.51

Про особливості National Security та команду

 

National Security — це компанія, що займається охороною на всіх рівнях. Особиста охорона і охоронці, супровід і трансфер нашим власним автопарком, супровід цінних вантажів, протидія рейдерським атакам і правовий захист бізнесу. Всі машини — броньовані, додатково обладнані глушінням сигналів. Весь штат — спортивно підготовлені, спеціально навчені люди, які постійно підвищують кваліфікацію. Ми цим живемо.

 

Ми завжди відкриті до нових людей в команду. Я, в першу чергу, дивлюся на особисті якості. Бажання рости і розвиватися кожен день, палаючі очі до роботи і вдосконалення, сила і завзяття — ці якості виховають потрібного співробітника за короткий відрізок часу. Головне — хотіти і намагатися.

 

Нове — те, до чого повинен йти кожен, хто хоче чогось досягти. Не дарма кажуть, сучасна людина — та, яка живе на два кроки вперед. У наших планах — перевернути уявлення про охоронний бізнес в Україні. Ми багато років займаємося цим бізнесом, але зараз проводимо масштабні реформи. Радянське мислення про дядька-охоронця-колишнього-військового давно втратило актуальність.

 

Про зміни

 

Карантин змінює нас. Внутрішньо, в діях, країну в цілому. Не буде ніяких «після», життя змінилося. Потрібно адаптуватися до ситуації і рухатися далі. Вже зараз зростає число рейдерських атак на бізнес, дрібного і великого шахрайства. На жаль, країна не стає багатшою. А, значить, кримінал тільки зростатиме. Шахраї йдуть «в ногу з часом». Простий приклад — знаходять бізнесмена, якого хочуть «качнути» і планують атаку. І якщо раніше приїжджали відразу, то зараз створюють фейкові статті в ЗМІ, приходять і пропонують вирішити проблему. І добре, якщо мирно. Буває зовсім інакше. Я не намагаюся продати послуги, я говорю про реальні речі в країні та гостру необхідность задуматися про власну безпеку, підключивши охорону.

 

Багато компаній вже переводять команду на аутсорс, потреба офісу відпадає, співробітники показують хороші результати і віддалено. Багато фахівців переходять в режим роботи онлайн: психологи, викладачі, консультанти. Це говорить про те, що ми вміємо адаптуватися, просто потрібно активніше рухатися. Розставляти пріоритети, раціональніше підійти до ресурсу часу і фінансів — ось, що повинен зараз зробити кожен з нас.

 

photo 2020 04 10 20.00.55

Про важливе для чоловіка

 

Характер — ось, що дуже важливо для чоловіка. Його потрібно виховувати, загартовувати, посилювати. Упевнений, що тільки сміливість і рішучість рухають до цілей. Спорт, вміння говорити «ні», здатність брати на себе відповідальність і визнавати помилки. Кожен знаходить свої інструменти виховання цих якостей. Але вони критично важливі не тільки для підприємця, але для будь-якого чоловіка.

 

А ось власний бізнес — школа життя. Тут ти дуже добре себе прокачуєш. Хочеш того чи ні — все залежить від тебе. Помилка компанії — твоя помилка. Незадоволений співробітник — твоя провина, фінансова діра — твоя криза. У бізнесі все залишається на твоїх плечах. І те, як ти підходиш до справи і проблем, говорить про тебе як про бізнесмена. Відповідальність цікава, потрібно просто виховати себе.