0800 331 261

Безкоштовно по Україні

Охранные системы: что, как и почему необходимы

17 листопада 2020

Особиста безпека — дорожча за гроші. Світ змінюється. І, на жаль, безпечніше він не стає. За статистикою, 2020 рік на 30% зріс в числі квартирних пограбувань, вуличних нападів, запланованих грабежів фізичних осіб.

У цій статті ми не будемо довго говорити про сумні цифри, технічні терміни і економіку. Ми просто хочемо розвіяти міфи і постаратися переконати вас — система безпеки може стати гарантією збереження вашого будинку і вашого життя.

 

Це працює. І ваша захищеність — наша місія.

 

security control equipment system monitors 1 

 

Отже, коротко про суть:

Охоронна система відстежує несанкціоноване проникнення на об'єкт, що охороняється і передає миттєвий сигнал тривоги на пульт охорони або на ваш смартфон. Залежно від потреб, це можуть бути система відеоспостереження, пожежна безпека, датчики руху, сигналізація або комплексна охорона приватного будинку «Розумний будинок».

 

Чому ми:

  • Працюємо безпосередньо з виробниками. Означає — висока якість, доступна ціна.

  • Повністю «під ключ». Від допомоги у виборі системи до підключення до вашого смартфону.

  • Власні сили реагування. Наш штат — працівники силових структур.

  • Власна система навчання та підготовки штату бригади виїзду.

  • Швидка установка — всього 1 день.

  • Інноваційні і дійсно робочі технології.

  • Досвід роботи у фізичній охороні — 10 років.

 

«На жаль, статистика по Україні не радує. У 2020 році правоохоронці зафіксували 79 тисяч крадіжок квартир і будинків. Це говорить тільки про те, що ми дуже недбало ставимося до власної захищеності. Можливо, люди мало поінформовані про заходи безпеки. Можливо, лякає ціна. Наша місія — донести важливість захисту майна і показати, що це доступно кожному», — Ростислав Бондар, засновник компанії National Security.

 

 

Три міфи, які стримують встановити охоронну систему

 

У мене нічого красти, навіщо мені сигналізація

 

image.png

Це, мабуть, найчастіша та найнебезпечніша омана. Бо про те, є у вас що красти чи ні, знаєте тільки ви. Для грабіжника ваша квартира — «храм для наживи». І навіть якщо взяти йому буде нічого — жити з усвідомленням, що хтось лазив в особистих речах — бридко. Житлове приміщення без сигналізації — найкраща можливість для таких хлопців пробратися в ваше житло, відстеживши час вашої відсутності в будинку.

 

Я живу в ЖК, у нас є охорона на в'їзді на територію.

 

Types and Features Of Outdoor Security Cameras2 1

Як показує практика і наш досвід — для зловмисників «фахівців» ця охорона не стане перешкодою. Вони видають себе за ремонтників або будівельників, знімають подобово квартири і виїжджають. Відеоспостереження на поверсі під'їзду і сигналізація в квартирі — ось, що точно врятує вас і взагалі майно.

 

Охоронна система —це дуже дорого.

 

large SmartHomesSecurity Lead 1

Міф, міф, міф! Повірте, залишитися без нажитого — дорожче. До того ж, так як ми співпрацюємо з виробниками напряму, — вартість нашої установки охоронної системи «під ключ» буде нижчою за ринкову. Наприклад, відеокамери на поверх — від 2700 грн, сигналізація в квартиру або приватний будинок — від 5500 грн, система пожежної безпеки — від 5500 грн.

Точна вартість вираховується по квадратурі приміщення та вашим запитам. Деталі обговоримо по телефону.

 

National Security — це десятирічний досвід роботи в охороні, комплексний підхід до установки охоронних систем будь-якого типу, власна група швидкого реагування та повноцінна фізична охорона.